Paintball Fiyatları

Paintball FiyatlarıAvrasya Paintball’da oldukça uygundur. Her 100 boya topunu sadece 30 TL’ye alabilirsiniz. Bunun yanında muhteşem kampanyalarımız ile siz değerli oyuncularımıza hizmet vermekteyiz. 7 bin ve 3 bin metrekare genişliğindeki 2 farklı sahamız 7 gün 24 saat açıktır. Haftanın 7 günü oyun oynamak ve eğlenceli dakikalar geçirmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Kişi başı 500 boya topu alan müşterilerimize 50 boya topunu da biz hediye ediyoruz. Böylelikle oyununuz çok daha uzun sürecek ve eğlenceye doyacaksınız. Sizler için sunduğumuz diğer kampanyalarımız ve oyunlarımız hakkında bilgi almak için hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Avrasya ile Paintball Keyfi

Paintball Fiyatları açısından oldukça ekonomik seçenekler sunuyoruz. Siz de bu tarz seçenekler sayesinde çok daha uzun süreler bu oyunu oynayabilir ve eğlencenin tadını çıkartırken kendinizi geliştirebilirsiniz. Paintball aynı zamanda bir strateji oyunu olduğu için çok daha hızlı bir şekilde düşünmenizde yardımcı olacaktır. Paintball Fiyatları konusunda sürekli kampanyalar yaparak sizlerin bu oyunu çok daha fazla oynayabilmesini sağlıyoruz. 

Sunduğumuz oyun seçenekleri ve rezervasyon için hemen bizim ile iletişime geçin. Artık siz de birinci sınıf bir oyun sahasında oynamanın ne demek olduğunu anlayacaksınız. Rezervasyon için ekibinizi toplayın ve bizim ile iletişime geçin. Artık siz de birinci sınıf bir paintball eğlencesinin ne demek olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Sunduğumuz kaliteli ekipmanlar aracılığı ile herşeyiniz hazır. 

Tek yapmanız gereken takımlarınızı toplamak ve 7 gün 24 saat açık sahalarımız için bizleri aramak.

REZERVASYON: +90 530 826 8 790