Avrasya Paintball olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul Avrupa Yakasında her bütçeye uygun paintball fiyat tarifeleri sunuyoruz:

TARİFELERBoyatopu SayısıFiyat
Mini Paket100 Boyatopu30 TL
Midi Paket200 Boyatopu40 TL
Süper Paket300 Boyatopu50 TL

* Ekstra olarak alınan her 100 Boya Topu (mermisi) 15 olarak ücretlendirilmektedir.

* Banka ve Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

* Paintball silahı, kamuflaj, koruyucu maske, çizme dahil olmak üzere gerekli tüm ekipman tarafımızca ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

* Haftanın her günü (cumartesi-pazar dahil) 9:00 – 00:00 saatleri arasında işletmemiz açıktır.

Hangi Paketi Seçmeliyim? Ne Kadar Öderim?

Paintball’da fiyatı belirleyen tek şey sizin ihtiyaçlarınız. Ne kadar paintball boyatopu harcarsanız o kadar ücret ödersiniz. İlk defa paintball oynayacaklar genellikle düşük sayıda boyatopu içeren tarifeleri tercih etseler de paintball sporundan tam anlamıyla zevk alabilmek ve oyunu bölmemek için bu yeterli olmayabilir.

Paintball ücretini hesaplarken oyuna belirli sayıda paintball boyatopu ile başlasanız da ek olarak boyatopuna ihtiyaç duyabileceğinizi unutmamalı (Çoğu durumda oyuncular ek boyatopu alımı yapmaktadır) ve paket seçimini doğru yapmalısınız. Düşük sayıda boyatopu içeren bir paket ile başlayıp ek olarak boyatopu alındığında aslında maliyet oldukça katlanmaktadır.

Belirtilenler Dışında Ekstra Ücret Ödeyecek miyim?

Hayır, ekstra hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. Seçtiğiniz tarife ve ekstra alacağınız boyatopları dışında herhangi bir gizli ücret bulunmamaktadır.

Daha iyi bir Paintball deneyimi için Avrasya Paintball’a bekleriz. Saygılarımızla.

Konum:

İletişim : 0530 826 87 90