Avrasya Paintball olarak İstanbul Avrupa yakasında birbirinden cazip, her bütçeye uygun paintball fiyat tarifeleri sunuyoruz:

TARİFELER Boyatopu Sayısı Fiyat
1. Paket 100 Boyatopu 30 TL
2. Paket 200 Boyatopu 40 TL
3. Paket 300 Boyatopu 50 TL

* Ekstra olarak alınan her 100 boyatopu 15 TL olarak ücretlendirilmektedir.

* Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

* Paintball silahı, kamuflaj, koruyucu maske, çizme dahil olmak üzere gerekli tüm ekipman tarafımızca ücretsiz olarak sağlanmaktadır

Hangi Paketi Seçmeliyim? Ne Kadar Öderim?

Paintball’da fiyatı belirleyen şey tamamen sizsiniz. Ne kadar çok paintball boyatopu harcarsanız o kadar çok ücret ödersiniz. İlk defa paintball oynayacaklar genellikle düşük sayıda boyatopu içeren tarifeleri tercih etseler de paintball oyunundan tam anlamıyla zevk alabilmek için yeterli olmayabilir.

Paintball fiyatını hesaplarken oyuna belirli sayıda paintball boyatopu ile başlasanız da ek olarak boyatopuna ihtiyaç duyabileceğinizi unutmamalısınız(çoğu durumda oyuncular boyatopu alımı yapmaktadır). Düşük sayıda boyatopu içeren bir paket ile başlayıp ek olarak boyatopu alındığında maliyet artmaktadır.

Paintball her hafta oynayabileceğiniz tarzda bir oyun olmayacağı için daha yüksek tarifeler seçerek oyunun keyfini çıkarmayı düşünmelisiniz.

Belirtilenler Dışında Ekstra Ücret Ödeyecek miyim?

Hayır, ekstra hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. Seçtiğiniz tarife ve ekstra alacağınız boyatopları dışında herhangi bir gizli ücret bulunmamaktadır.

Daha iyi bir paintball deneyimi için Avrasya Paintball’a bekleriz.