Paintball Aksesuarları

Paintball AksesuarlarıPaintball Aksesuarları olmadan bu oyunu oynayamazsınız. Avrasya Paintball olarak sizlere sunduğumuz birinci sınıf aksesuar kiralama hizmeti sayesinde kısa sürede eğlencenini doruklarına çıkabilirsiniz.

Hangi Aksesuarlar Var?
• Paintbal silahları en özel cihazlardan biridir. Rakibi boyama amaçlı kullanılan bu silahlar temel oyun ekipmanlarıdır. Son dönemde silahlar karbondioksit yerine sıkıştırılmış hava ile ateşlenen silahlara bırakmıştır. Güvenlik ekipmanları olmadan bu silahtan çıkan topların vücuda değmesi ciddi morarmalara neden olabilir.

• Paintball Aksesuarları arasında bir diğer önemli olanı boya toplarıdır. Oyun sırasında vurulduğunuzda çıkmayan özel bir boya kullanılmaktadır. Bu boya sayesinde vurulan oyuncular ile vurulmayanlar arasında farkı net olarak belirlemek için yapılmıştır.

• Maske ve gözlükler oyuncular tarafından kullanılması zorunlu olan diğer ekipmanlar arasında yer almaktadır. Yüzlerini ve gözlerini bu ekipmanlar sayesinde korumaktadırlar.

Paintball Aksesuarları tercihlerinizi sizin için biz yapıyoruz. Bu şekilde en güvenli şekilde bu muhteşem oyunu oynama şansınız oluyor. Birinci sınıf sahalarda yapacağınız karşılaşmalar sırasında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Sizler için İstanbul çapında özel bir paintbal hizmeti sunmaktayız. Profesyonel diğer ekipmanları da firmamızdan kiralama yöntemi ile temin etmeniz mümkündür. Kapsül paketleri oyun başında alarak oyunu oynama fırsatı bulabilirsiniz. Bu paketler sizin oyundaki sanal kurşunlarınız olacak ve rakiplerinizi alt etmenizi sağlayacaktır. 

Hayalleriniz doğrultusunda çizeceğiniz eğlenceli oyunlar size oldukça yüksek miktarda kazanç sağlayacaktır. Birinci sınıf çözümler ile buluşmak işte bu kadar kolay.İstanbul'da paintball bizden sorulur. Hemen arayıp rezervasyon yaptırabilir ve arkadaşlarınız için muhteşem bir eğlence hazırlayabilirsiniz. Sahalarımızda muhteşem bir eğlence sizleri bekliyor.

 REZERVASYON +90 530 826 8 790