İstanbul da Paintball

İstanbul da Paintballİstanbul da Paintball Avrasya’da oynanır. Sizler için 2009 yılından beri sunduğumuz hizmetler aracılığı ile birinci sınıf paintbal keyfine ulaşmak çok kolay. Haftanın 7 günü sunduğumuz hizmet aracılığı ile siz de muhteşem oyunun tadını çıkarabilirsiniz. İstabul’da biri 7000 diğeri ise 3000 metre kare olmak üzere iki paintbal sahamız bulunmaktadır. Bu sahalar da oyun onamak ve painball’un heyecanını tüm sevdikleriniz ile paylaşmak için müşteri temsilcilerimizden hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. +90 530 826 8 790

Painbal ile Eğlenceye Doyun

İstanbul da Paintball keyfi ile siz de muhteşem dakikalar yaşayabilir ve kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Bir strateji oyunu olarak tüm dünyada oynan bu muhteşem oyunu oldukça ekonomik fiyatlar ile siz de oynayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uzmanlarımız ile iletişeme geçmek olacaktır. İstanbul da Paintball eğlencesi için doğru adres Avrasya Paintbal sahalarıdır. Kapalı ve açık alanda oynayacağınız oyunlarda arkadaşlarınız ile kaliteli zaman geçirmenin ismini yeniden öğreneceksiniz.

Arel üniversitesine oldukça yakın olan sahalarımız özel olarak profesyonel turnuvalara uygun olacak şekilde dekore edilmiştir. Beyazevler durağında 401 numaralı otobüs ile muhteşem tesislerimize kısa sürede ulaşabileceğinizi unutmayın. Paintball hem kaliteli bir strateji oyunu hem de kondisyon isteyen oldukça komplike bir oyundur. Askeri bir strateji olduğu için dünyanın birçok ülkesinde eğitim amaçlı olarak da oynanmaktadır. 

Güvenilir sahalar ve ekipmanlar ile muhteşem oyunlar oynayabileceğinizi unutmayın. Yapmanız gereken tek şey bizim ile iletişime geçmek olmalıdır. 
İstanbul’da paintbal Avrasya paintbal’dan sorulur. Kapalı ve açık saha kurulumu için bize ulaşın.