Paintball oynamaya hazırmısın?

Avrasya paintball , İstanbul Paintball sahaları içerisinde sana en yakın olanı!

250 TL ye oynamaya başla

İstanbul’da Paintball Oyun Alanlarımız


1

Büyükçekmece Paintball Sahası

İstanbul Büyükçekmece Paintball alanı siz oyuncularımız için ulaşımı kolay lokasyondadır. Büyükçekce de yer alan paintball sahası için tıklayın.

2

Beylikdüzü Paintball Sahası

İstanbul Beylikdüzü Paintball alanı siz oyuncularımız için ulaşımı kolay lokasyondadır. Beylikdüzü Beykent'te yer alan paintball sahası için tıklayın.

3

Çatalca Paintball Sahası

İstanbul Çatalca Paintball alanı siz oyuncularımız için ulaşımı kolay lokasyondadır. Tepekent de yer alan paintball sahası için tıklayın.

Avrasya Paintball

Avrasya Paintball bünyesinde İstanbul'da doğayla içiçe olan sahalarına hızlı ve kolay ulaşabileceğiniz Paintball sahaları bulunmaktadır.

İstanbul’da boyalı silah oyunu olarak da bilinen bu spor dalına ait her türlü bilgiye aşağıdaki oluşturduğumuz linklerden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bir İstanbul aktivitesi olarak ömür boyu aklınızda kalacak olan bu etkinliğe dair öğrenmek istediklerinizi sizler için sıraladık.

İstanbul Paintball Alanları

1

Avrasya Paintball 

İstanbul'da Büyükçekmece Paintball sahası ve Çatalca Paintball sahası olarak en çok tercih edilen paintball firmasıdır. Paintball rezervasyon için +90 530 826 8790

2

Hey Paintball

İstanbulda Büyükçekmecede paintball alanıdır. Paintball rezervasyon için +90 530 826 8790

3

Avrupa Paintball

İstanbul Beylikdüzünde hizmet veren ulaşımı en kolay olan paintball alanıdır. Paintball rezervasyon için +90 530 826 8790