Avrasya Paintball Fiyatları AVRASYA

Airsoft oyunu veya airsoft gun oyunu olarak isimlendirilen bu strateji ve savaş oyununu ülkemizde birçok yerde oynayabilirsiniz.  Marmara bölgesinde İstanbul gibi bir mega şehir olduğu için bu bölgede oyun alanlarını daha fazla bulabileceksiniz. Marmara bölgesinde airsoft oyunu sahalarının fazla olmasının sebeplerinden bir tanesi de bu bölgenin fiziksel özellikler açısından uygun bir bölge olmasıdır. Biz bu yazımızda size Airsoft Fiyatları hakkında genel bilgiler vereceğiz. Sahaları, nerelerde sahalar olduğunu, sahaların özellikleri hakkında bilgileri de diğer yazılarımızda sizler ile paylaşacağız. Oyunda hangi tip silahların kullanılacağı, stratejilerin ne tarz olacağı, ekiplerin kaç kişi olacağı ve bu ekiplerde kimlerin olacağını kurumlar standart olarak önceden belirledi. Bu sebepledir ki ilgili oyunun maliyeti ile saha kirası dahil tüm fiyatı ve piyasayı neredeyse onlar belirledi. Şimdilerde artan ilginin sonucunda arz talep olarak bu oyunun malzemelerinin üretimi arttı. Artan üretim rekabet doğurdu ve fiyatlar da doğal olarak düştü. Bir süre öncesine kadar ekipman veya kıyafet kiralamak oldukça büyük bir sıkıntı iken şimdilerde böyle bir sorun yok.


AirSoft Silah Fiyatları

Airsoft ücretleri hangi şehirde, hangi sahada ve kaç kişi oynayacak olduğunuza göre değişir. Özellikle bireysel planlanan oyun gruplarında eğer saha kullanımı için kira ödeniyorsa veya saha giriş ücreti varsa bunların hepsi bölüneceği için fiyatlar düşer. Airsoft oyun hizmeti veren şirketlerin genel bir paket ücreti vardır. Genel olarak paintball oyun alanlarını sağlayan bir aç şirket airsoft oyunu için de hizmet vermektedir. Bu hizmet kapsamında oyun için özel alan ve dekorasyon yapılır. Airsoft oyun silahları, oyun kıyafetleri, tüm koruyucu ekipmanlar gözlükler ve oyun sırasında kullanılacak olan mermiler verilir. Standart bir oyun paketinde tüm bu ekipmanların kiralamaları dahil 400 adet mermi fiyatı için lütfen arayıp bilgi alınız. İçerisinde 400 adet bb adı verilen airsoft mermisi bulunan bu paket ortalama bir oyun için yeterli olacaktır. Oyuncuların ne kadar deneyimli olduklarına, kaç kişilik bir ekip ile oyun oynanacağına ve sahanın özelliklerine göre mermi ihtiyacı tabiki değişebilir. Büyük sahalarda hedefi yakalama ihtimaliniz daha düşüktür. Bu yüzden büyük sahalarda oynanan oyunlarda daha fazla mermi ihtiyacınız olur. Aynı şekilde çok kişinin katıldığı oyunlarda da her hedefi bir kez ıskalamış olsanız bile normalden daha fazla mermiye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Telefon No :  0530 826 87 90


Airsoft İstanbul Fiyatları diğer şehirlerin fiyatlandırmasına göre biraz daha makuldür. Daha önce de bahsettiğimiz gibi büyük şehirlerde birden fazla saha bulunduğu için rekabet vardır küçük yerlerde çok fazla alternatif olmadığı için fiyatlar yükselebilir. Airsoft fiyatları paket dahilindeki mermileri bitirmeniz durumunda ektstra mermileri kapsamaz. Paket harici bb mermi satın almak isterseniz 100 adetini TL fiyatı baz alınarak iletişim numarasından öğrenebilirsiniz.


Onceki
Avrasya: Airsoft Oyun Kuralları
Sonraki
Airsoft Nasıl Oynanır?